V maďarskej Kisvárde remízový výsledok

2016-03-25 12:00:00

V prípravnom zápase sme u našich južných susedov zaknihovali remízu 1:1, keď náš presný zásah zaznamenal Stanislav Danko.

Reprezentačnú prestávku vo Fortuna lige využili futbalisti MFK Zemplín Michalovce na odohratie medzištátneho priateľského stretnutia v Kisvárde. Na pôde účastníka druhej najvyššej maďarskej súťaže remizovali Zemplínčania v piatok popoludní 1:1 (1:1).

Oba góly padli v úvode zápasu. Michalovce poslal do vedenia v 7. minúte navrátilec do zostavy Stanislav Danko, ktorý od začiatku roka pauzoval pre chorobu, domácemu celku sa podarilo vyrovnať o deväť minút neskôr. V ďalšom priebehu súboja už strelci do čierneho nenamierili. Kormidelník Stanislav Griga dal v Maďarsku príležitosť prevažne tým hráčom, ktorí v ligovej súťaži dostávajú menej priestoru.

Kisvárda FC - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (1:1)

Góly: 16. Délczeg - 7. S. Danko

MFK ZEMPLÍN: P. Macej - Deligiannidis, Khubutia, Grič, Podhorin - F. Serečin, S. Danko, Turík, Savvidis - Bayón - L. Tóth

Sobota 2. apríla o 17.00 hod.: Podbrezová - Michalovce (25. kolo)

Sobota 9. apríla o 17.00 hod.: Michalovce - Zlaté Moravce (26. kolo)

Sobota 16. apríla o 19.00 hod.: Myjava - Michalovce (27. kolo)