Starší dorastenci iba remizovali s Trnavou

2013-11-09 12:00:00

Víťazstvo však mali na dosah, v 89. minúte nepremenil pokutový kop Juraj Kiss, ktorého vychytal hráč z poľa.

V sobotu odohrali svoje posledné majstrovské stretnutie v tomto kalendárnom roku starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Na vlastnej umelej tráve privítali v zápase 14. kola Dôvera I. ligy U19 trnavský Spartak, ktorým sa rozišli zmierlivo po remíze 0:0.

V priemernom dueli tímov zo spodnej polovice tabuľky bolo šancí ako šafranu. Michalovčania, ktorým sa už v prvej 20-minútovke zranili dvaja hráči, mohli o svojom víťazstve rozhodnúť v samom závere súboja. V 86. minúte fauloval hosťujúci gólman Masár Griča, uvidel červenú kartu a rozhodca nariadil pokutový kop. Ten však domáci Kiss minútu pred koncom riadneho hracieho času nepremenil, pretože jeho strelu vyrazil hráč Magdolen, ktorý išiel do brány namiesto vylúčeného Masára, lebo Trnavčania už vyčerpali všetky tri striedania. Duel tak napokon skončil bezgólovou remízou.

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava 0:0

ČK: 86. Masár

MFK ZEMPLÍN: Holienčin - Ilinjo, Ďurik, Grič, Šimčák - M. Koscelník - T. Vožný (20. L. Tóth), Turik (46. Micovčák), J. Kiss, Lechman - T. Kolesár (16. Copko)