Ženy remizovali v Spišskej Novej Vsi

2013-10-20 12:00:00

Na ihrisku tabuľkového suseda dosiahli remízu 1:1, o vyrovnanie sa v druhom polčase postarala Tamara Koflanovičová.

Navlas rovnaký výsledok ako druholigový mužský tím zaknihovali v sobotu popoludní aj ženy MFK Zemplín Michalovce. Zverenky kormidelníka Miroslava Kučeru remizovali v zápase 8. kola druhej ligy Východ na pôde Spišskej Novej Vsi 1:1. Podobne ako muži v Liptovskom Mikuláši, aj ony prehrávali u súpera do polčasu 0:1, ale po zmene strán sa im podarilo vyrovnať. Za Zemplínčanky bola gólovo úspešná Tamara Koflanovičová, ktorá sa presadila v 57. minúte.

FK Spišská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (1:0)

Góly: 44. Mazurová - 57. Koflanovičová

MFK ZEMPLÍN: Hoľanová - Bačová, Trochanová, Oláhová, Kučerová - Fiľakovská (55. Saboviková), Katonová, Koflanovičová, Fialová - Fialková, Komáriková

Ďalší výsledok 8. kola II. ligy skupiny Východ:

Bardejov - Halič 7:0, Liptovský Mikuláš mal voľno

Tabuľka po 8. kole:

Ďalšie majstrovské stretnutie odohrajú michalovské futbalistky v sobotu 26. októbra o 15. hodine na domácej pôde proti Liptovskému Mikulášu. Pre hráčky MFK Zemplín to bude posledné vystúpenie v jesennej časti druhej ligy.