V Šali sa zrodila bezgólová remíza

2013-09-28 12:00:00

Vo vyrovnanom zápase si oba tímy vypracovali zopár šancí, ale keďže ani jednu z nich nedokázali premeniť, zrodil sa rezultát 0:0.

Futbalisti A-mužstva MFK Zemplín Michalovce remizovali v súboji 11. kola druhej ligy na ihrisku Slovana Duslo Šaľa 0:0 a ani v treťom za sebou idúcom majstrovskom zápase vonku nedokázali skórovať ani zabodovať naplno.

Stretnutie, v ktorom boli favoritmi hráči MFK Zemplín, prinieslo vyrovnaný futbal. Na šalianskom ihrisku dominovali obranné formácie nad ofenzívou. Vyložených šancí bolo veľmi málo. Na jednej strane mohol v 34. minúte skórovať domáci Kráľ, u hostí sa do streleckej listiny mal možnosť v 39. minúte zapísať Hamuľak. Bojovný futbal však nepriniesol korenie v podobe gólov, a tak si mužstvá body podelili.

FK Slovan Duslo Šaľa - MFK Zemplín Michalovce 0:0

ŽK: 62. Tomiš, 65. Charizopulos - 58. Božok, 78. D. Kunca

Rozhodoval: Pavlík - 382 divákov

FK SLOVAN DUSLO: D. Kolmokov - R. Mihálik, Mujkoš, Čirik, Ďatko - Konopásek, D. Rehák, Charizopulos (69. Numéric), Tomiš - Galbavý (46. O. Čurgali), V. Kráľ (46. Gešnábel)

MFK ZEMPLÍN: T. Jenčo - I. Obert, Michal Gallo, T. Sedlák, Smrek - Kovaľ, Morlacchi, V. Janočko (58. L. Janič), Božok - D. Kunca, M. Hamuľak (80. M. Regáli)

Sobota 5. októbra o 14.30 hod.: Dubnica nad Váhom - Michalovce (12. kolo)

Sobota 12. októbra o 17.30 hod.: Michalovce - Rimavská Sobota (13. kolo)

Sobota 19. októbra o 14.00 hod.: Liptovský Mikuláš - Michalovce (14. kolo)