Tesná prehra B-mužstva na ihrisku Barce

2013-05-08 12:00:00

V košickej mestskej časti podľahli domácemu mužstvu 0:1, jediný gól stretnutia padol už v 25. minúte.

Štvrtoligový rezervný tím MFK Zemplín Michalovce neuspel v stredajšom dohrávanom stretnutí 18. kola štvrtej ligy Východ na pôde košickej Barce, ktorej podľahol najtesnejším rozdielom 0:1 (0:1). Domáci o svojej výhre rozhodli už v prvom polčase, keď sa presadil Patrik Varhoľák.

Hrajúci tréner Tomáš Kozár: "Hralo sa na dobrom ihrisku, takže mužstvá produkovali kombinačný futbal. V prvom polčase to bolo vyrovnané, dobré strelecké pokusy na bránu domácich vyslali Mukhametdinov či Štofík, ale gól dali Barčania, keď zblízka skórovali. Po zmene strán sme viac otvorili obranu, začalo sa hrať hore-dole, vyrovnať som mohol ja i Dargaj, ale naše pokusy v sieti neskončili. Pri troške šťastia sme mohli získať bod."

FK Košice-Barca - MFK Zemplín Michalovce B 1:0 (1:0)

Gól: 25. Varhoľák

ŽK: 52. Csákó - 59. J. Štofík

Rozhodoval: Slebodník - 80 divákov

FK: Huk - M. Vaľko, Džogan, Roman Šimko, R. Lukáč (77. Kuruc) - T. Šimko, Varhoľák, Csákó, Boda (90. M. Sinčák) - Jurek (60. M. Valkučák), Ohman

MFK ZEMPLÍN B: Bréda - M. Devečka, Dargaj, A. Devečka, Lechman (56. V. Kostovčík) - L. Jacko, Pavlov, Mukhametdinov - L. Forgáč, T. Kozár, J. Štofík

Ďalšie výsledky dohrávaného 18. kola IV. futbalovej ligy skupiny Východ:

Giraltovce - Stará Ľubovňa 4:0, Vysoké Tatry - Svit 1:3, Sabinov - Svidník 1:0, Haniska - Stropkov 2:1, Veľké Revištia - Spišské Podhradie 3:1, Vyšné Opátske - Bardejovská Nová Ves 1:3, Snina mala voľno

Tabuľka:

Nedeľa 12. mája o 10.30 hod.: Michalovce B - Stará Ľubovňa (25. kolo)

Nedeľa 19. mája o 17.00 hod.: Svit - Michalovce B (26. kolo)

Streda 22. mája o 16.30 hod.: Veľké Revištia - Michalovce B (dohrávané 20. kolo)