Jozef Vajs skóroval za slovenskú 16-tku

2013-04-16 12:00:00

Mladí Slováci však rovesníkom z Rumunska podľahli 1:4. Okrem Vajsa nastúpil aj ďalší Michalovčan Michal Janočko.

Slovenskí futbaloví reprezentanti v kategórii do 16 rokov ukončili účinkovanie na turnaji UEFA Development v Rumunsku prehrou s domácim výberom. Zverenci Ladislava Pecka v utorok neuspeli s mladými Rumunmi, ktorým podľahli 1:4. Slováci prehrávali už v 47. minúte štvorgólovým rozdielom a o ich jediný gól sa postaralv 53. minúte stredopoliar MFK Zemplín Michalovce Jozef Vajs. Slovenská "šestnástka" dosiahla na podujatí jedno víťazstvo a dve prehry. Okrem Jozefa Vajsa dostal v zápase príležitosť aj ďalší Michalovčan, obranca Michal Janočko, ktorý odohral 40 minút.

Rumunsko "16" - Slovensko "16" 4:1 (3:0)

Gól SR "16": 53. VAJS

ŽK (SR): 72. Kuc

SR "16": Jakubech - Szalay, M. JANOČKO (41. Drobný), Lénart, Kuc, Kopál (17. Hric), Kopičár (47. Pobijak), Krč, VAJS (67. Ocelka), Bénes, S. Mráz (41. Tupta)

Zdroj: futbalsfz.sk