Rezerva opäť neprehrala ani nevyhrala

2012-09-16 12:00:00

Michalovčania zaknihovali štvrtú bezgólovú remízu za sebou, tentokrát remizovali s Vysokými Tatrami.

Rezerva MFK Zemplín Michalovce remizovala v zápase 9. kola IV. ligy skupiny Východ na domácej pôde s nováčikom z Vysokých Tatier 0:0.

Na ťažkom teréne sa obe mužstvá snažili hrať kombinačne, ale do šancí sa veľmi nedostávali. Viac z hry však mali domáci a ako prvý sa o zmenu skóre pokúšal Immorlano, ale v 19. minúte vystrelil nad bránu. O tri minúty tento španielsky legionár zahrával priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti, ktorý však brankár vyrazil. V 27. minúte odcentroval Alžbetkin na Ďurána, ale ten hlavou minul Brudňakovu bránu. Potom vypálil z 30 metrov nad hosťujúcu svätyňu Kokočák.

Krátko po zmene strán Kokočák prihrávkou našiel pred bránou Špilára, ktorý strelou z prvej tiesnený zblízka prekopol. V 51. minúte sa odhodlal k strele zo strednej vzdialenosti Kunca, ale lopta putovala tesne vedľa brány Hvostika. Obrovskú šancu na skórovanie nevyužil v 78. minúte hosťujúci Haničák, ktorého strelu z 10 metrov bravúrne vytlačil na rohový kop gólman Brudňak. V závere sa už ani jedno mužstvo do čistej šance nedostalo, a tak si súperi body podelili.

MFK Zemplín Michalovce B - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry 0:0

ŽK: 50. O. Špilár - 50. Šimšaj

Rozhodoval: Zvolánek - 150 divákov

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak - Pavlov, Dargaj, Podhorin, A. Devečka - Kokočák, Harvila, Immorlano, D. Kunca (69. M. Hreha) - O. Špilár, L. Forgáč (46. L. Jacko)

FK: Hvostik - Šimšaj, M. Dulovič, R. Borza, Končík - Ďurán, P. Galik, Haničák, Alžbetkin (87. Nemčko) - Palguta (73. Buc), Maťaš

Ostatné výsledky 9. kola IV. futbalovej ligy Východ:

Krásna - Giraltovce 0:0, Veľké Revištia - Haniska 3:1 (0:1), Stropkov - Svidník 3:0 (0:0), Spišské Podhradie - Svit 0:0, Bardejovská Nová Ves - Stará Ľubovňa 5:1 (2:0), Barca - Sabinov 3:0 (2:0), Vyšné Opátske - Snina 0:0