Béčko doma remizovalo so Sninou

2012-09-02 12:00:00

V zemplínskom derby sa hral iba priemerný futbal, výsledkom ktorého bola bezgólová remíza.

Rezervné mužstvo MFK Zemplín Michalovce remizovalo v zápase 7. kola IV. futbalovej ligy Východ na vlastnom trávniku s MFK Snina 0:0.

Skóre zemplínskeho derby mohol otvoriť už v 6. minúte Shytov, ktorý však po prihrávke Popoviča v čistej šanci zakončil iba do brankára. V 15. minúte prenikol po pravej strane Sninčan Š. Pčola, prehodil aj vybiehajúceho gólmana Brédu, ale loptu smerujúcu do brány vykopol z čiary Dargaj. O tri minúty nato Špilár vystrelil nepresne. Presne po polhodine hry napriahol Štofík, ale tiež jeho strela išla vedľa. V 31. minúte J. Lukáč po rohu hlavičkoval iba do Brédu. Potom sa dlho nebolo načo pozerať, zaujala až Tomčákova strela mimo zo 67. minúty. O dve minúty po priamom kope Kokočáka vystrelil striedajúci Forgáč iba do brankára Diňu. V 81. minúte Š. Pčola z priameho kopu nastrelil žrď. Rozhodnutie mohlo prísť v poslednej minúte riadneho hracieho času, keď po rohu Kokočáka hlavičkoval Podhorin, ale iba tesne vedľa šibenice hosťujúcej brány.

MFK Zemplín Michalovce B - MFK Snina 0:0

ŽK: 23. Harvila, 80. Bréda - 49. Bednár

Rozhodoval: Lipták - 150 divákov

MFK ZEMPLÍN B: Bréda - M. Popovič, Dargaj, Podhorin, A. Devečka - Kokočák (90. Škultéty), V. Kostovčík, Shytov, Harvila (46. L. Forgáč), M. Hreha (87. Pavlov) - O. Špilár

MFK: Pet. Diňa - Kopáč, J. Lukáč, Lojka, M. Pčola - M. Štofík (81. Červeňák), R. Tomčák, Jankaj, Hišem - Š. Pčola (90. Haburaj), Bednár (74. J. Popovič)

Ostatné výsledky 7. kola IV. futbalovej ligy Východ:

Svidník - Giraltovce 2:0, Krásna - Svit 0:0, Stropkov - Stará Ľubovňa 5:0, Spišské Podhradie - Vysoké Tatry 1:2, Bardejovská Nová Ves - Sabinov 7:3, Barca - Haniska 4:0, Vyšné Opátske - Veľké Revištia 3:3