Béčko vysoko prehralo vo Vyšnom Opátskom

2012-08-12 12:00:00

Košickému mužstvu podľahli Michalovce 0:4, hetrikom sa zaskvel domáci útočník Miroslav Seman.

Štvrtoligová rezerva MFK Zemplín Michalovce neuspela v zápase 4. kola na ihrisku vo Vyšnom Opátskom, ktorému podľahla 0:4 (0:3).

Michalovčania nezačali stretnutie najhoršie, v úvodných minútach si vypracovali pár sľubných šancí, ktoré však nedokázali dotiahnuť do úspšného konca. Následne však prišli hrubé individuálne chyby v defnzívnej činnosti a domáci do prestávky až trikrát rozvlnili sieť za gólmanom Brudňakom. V druhom polčase sa zápas už len dohrával, Vyšné Opátske si už v pohode udržiavali vedenie a dokonca sa im podarilo skórovať aj po štvrtýkrát.

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Zemplín Michalovce B 4:0 (3:0)

Góly: Mir. Seman 3, Turczyk

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak - V. Kostovčík, Shytov, Podhorin, Mihok - Immorlano, Dargaj, Pavlov (51. Kokočák), Škultéty (46. M. Hreha) - L. Forgáč - Ďuďa (60. Grondona Sanchez)

Ostatné výsledky 4. kola IV. futbalovej ligy Východ:

Giraltovce - Barca 0:2, Veľké Revištia - Bardejovská Nová Ves 4:2, Spišské Podhradie - Haniska 0:1, Snina - Stropkov 1:0, Sabinov - Krásna 4:1, Vysoké Tatry - Svidník 2:0, Stará Ľubovňa - Svit 2:3