Béčko remizovalo vo Veľkom Šariši

2012-04-08 12:00:00

Zverenci trénera Marka Ondríka si zo Šariša odviezli bod za remízu 2:2, oba góly nášho celku strelil Lukáš Forgáč.

Rezervné mužstvo MFK Zemplín Michalovce remizovalo v zápase 20. kola Majstrovstiev regiónu Východ na pôde FC Pivovar Šariš Veľký Šariš 2:2.

Duel sa hral na zlom teréne vo veternom počasí, napriek tomu bola jeho úroveň celkom dobrá. Domáci hrali jednoduchý futbal s nakopávanými loptami, hostia sa pre zmenu spoliehali na brejky. Práve to im v prvom polčase výborne vychádzalo, po dvoch rýchlych akciách sa presadil útočník Lukáš Forgáč a MFK Zemplín tak už po polhodine hry viedol 2:0. Ten istý hráč mal aj ďalšie dve veľké príležitosti na skórovanie, avšak nájazdy na domáceho brankára nedoviedol do gólového konca. V druhom polčase, v ktorom hrali Michalovce "s vetrom", však paradoxne inkasovali po dvoch chybách dva góly a štvrťhodinu pred koncom bol stav nerozhodný. Hostia mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale strelecké pokusy Kokočáka a Forgáča neskončili v domácej sieti, a tak sa duel skončil remízou 2:2.

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - MFK Zemplín Michalovce B 2:2 (0:2)

Góly: 50. Olejár, 72. Pendrák – 23. a 32. L. Forgáč.

ŽK: Pendrák, Štefaník – Pavlov.

Rozhodoval: Zvolánek - 100 divákov

FC PIVOVAR ŠARIŠ: Čorej – Sedlák, Pendrák, Chovan, Adam – Dlugoš, Štofko, Olejár (70. Jačišin), Kizák, Štefaník – Fedor.

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak - Pavlov, Podhorín, A. Devečka, A. Ceesay - Kokočák, V. Kostovčík, S. Danko, L. Jacko (56. D. Lorinc) - L. Forgáč, Ďuďa (60. M. Hreha)

Nedeľa 15. apríla o 10.30 hod.: Michalovce B - Vyšné Opátske (21. kolo)

Nedeľa 22. apríla o 16.00 hod.: Haniska - Michalovce B (22. kolo)