Rezerva MFK Zemplín v generálke remizovala

2012-03-18 12:00:00

Na pôde dosiahli nerozhodný výsledok 1:1. Za Michalovce skóroval útočník Oliver Špilár.

Rezervný tím MFK Zemplín Michalovce remizoval v poslednom prípravnom stretnutí pred začiatkom jarnej časti Majstrovstiev regiónu Východ na pôde MFK Slovan Giraltovce 1:1 (0:1).

Zemplínčania mali počas celého zápasu prevahu. Hralo sa prakticky na jednu bránu a do zaslúženého vedenia poslal hostí útočník Oliver Špilár, ktorý v 25. minúte otvoril skóre duelu. Ten istý hráč sa v ďalšom priebehu hry dostal ešte do ďalších troch čistých šancí, ale trestuhodne ich zahodil. MFK Zemplín vedenie nakoniec neudržal, v poslednej minúte si totiž vsietil vlastný gól. Na prírodnom ihrisku v Giraltovciach sa tak zrodila remíza 1:1.

MFK Slovan Giraltovce - MFK Zemplín Michalovce B 1:1 (0:1)

Gól MI: 25. O. Špilár

MFK ZEMPLÍN B: P. Le Giang (31. J. Brudňak, 61. Hrinda) - J. Pavlov, Dargaj, Podhorín, A. Ceesay - V. Kostovčík, Mihok, L. Forgáč, D. Lorinc, A. Devečka - O. Špilár (striedal: Hreha)

Pre oba celky bol dnešný duel generálkou na jarnú časť súťaže. Michalovčania ju odštartujú na ihrisku košickej Barci. Zápas 18. kola je na programe v nedeľu 25. marca o 15. hodine.