Mladí Slováci remizovali s Anglickom

2011-11-16 12:00:00

Slovenská 18-tka vyrovnala na 1:1 v nadstavenom čase, gól vypracoval Michalovčan Stanislav Danko.

Slovenskí futbalisti do 18 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí v Nitre s anglickými rovesníkmi 1:1. Vedúci gól hostí zaznamenal hlavou v 49. minúte hráč FC Evertonu Hallam Hope, za domácich vyrovnal v tretej minúte nadstaveného času Alebrt Rusnák ml. Keď už sa zdalo, že Angličania zvíťazia prenikol do šestnástky Stanislav Danko a jeho spätnú prihrávku z hranice "veľkého vápna" poslal technicky k žrdi legionár Manchestru City Rusnák. Stredopoliar MFK Zemplín Michalovce S. Danko nastúpil do zápasu hneď po prestávke, keď vystriedal Stanislava Lobotku.

Slovensko 18 - Anglicko 18 1:1 (0:0)
Góly: 90.+3 Rusnák - 49. Hope. ŽK: Dier. Rozhodovali: Vnuk - Mikolaj, Žákech (všetci SR).
SLOVENSKO 18: Vozár - Habánek (61. Čiernik), Kucharčík, Mazáň (86. Durilla), Niňaj - Steinhubel, Čéry (46. Faško), Brigant (58. B. Pisár), A. Rusnák ml., Lobotka (46. S. DANKO) - Števček (58. Molnár)
ANGLICKO 18: Pickford (62. Sunderland) - Cousins, Blackett (62. Walters), Lundstram, Dier - Jackson (46. Turgot), Clayton (46. Lussey), Caskey, Hope (46. Magri) - Agbaje, Redmond (70. Hiwula).