Michalovská rezerva nepochodila v Stropkove

2011-09-11 12:00:00

V ôsmom kole prehrala v Stropkove tesne 0:1, keď jediný gól stretnutia padol v 17. minúte.

Rezervný tím MFK Zemplín Michalovce si v ôsmom súťažnom zápase pripísal na svoje konto štvrtú prehru, keď na pôde MŠK Tesla Stropkov nestačil na domácich futbalistov, ktorým podľahol najtesnejším rozdielom 0:1. Jediný gól stretnutia padol v 17. minúte a vsietil ho Stropkovčan Frederik Varga. Najbližšie sa Zemplínčania predstavia doma, keď v nedeľu o 10.30 hod. privítajú Sninu.

Michalovčania v Stropkove nezačali najlepšie a krátko po polhodine hry inkasovali po rohovom kope gól, keď sa presadil Varga. Za MFK Zemplín mohol vyrovnať francúzsky legionár Samba, ktorého strieľaný center skončil na brvne domáceho celku. V druhom polčase béčko zatlačilo Stropkovčanov, ktorý hrali veľmi tvrdo, na ich polovicu a vypracovalo si dve tutovky, ktoré však Ďuďa a aj striedajúci Danko trestuhodne zahodili. Keďže do konca zápasu ani jedno z mužstiev gól už nestrelilo, pripísal si MŠK Tesla do tabuľky tri cenné body.

MŠK Tesla Stropkov - MFK Zemplín Michalovce B 1:0 (1:0)

Gól: 17. F. Varga

ŽK: Zonzon

MFK ZEMPLÍN: Bréda - Samba (84. Tokár), Rad. Urban, Zonzon, Podhorín - Kokočák (46. S. Danko), V. Kostovčík, Faleiro (67. L. Forgáč), Mihok - Ďuďa, Gamkrelidze