Tímu U17 unikla výhra v samom závere

2017-11-23 10:24:14

Veľmi blízko boli k druhému víťazstvu v prebiehajúcej sezóne michalovskí mladší dorastenci, konkrétne kategória U17. V stredajšom dohrávanom stretnutí 10. kola prvej ligy tento celok remizoval na umelej tráve v Trnave s tamojším Spartakom 1:1, keď vyrovnávajúci gól inkasoval minútu pred koncom riadneho hracieho času. Za Zemplínčanov sa v závere prvého polčasu presadil Samuel Szabó. Družstvu U16 sa v slovenskom Ríme nedarilo, červeno-čiernym podľahlo rozdielom triedy 0:3.

U17

FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 1:1 (0:1)

Góly: 79. Bindics - 40. S. Szabó

MFK ZEMPLÍN: Motuz – Bajtoš, O. Vašš, Lelovič, R. Horváth – M. Novák – R. Elizeuš (80. Rabatin), Vislocký (52. M. Popovič), Pásztor – S. Szabó (67. Prokopčák), Kost (62. Pálfi)

U16

FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 3:0 (1:0)

Góly: 2. Mego, 45. Urbanec, 70. Borčin

MFK ZEMPLÍN: V. Žofčák – R. Ľoch (62. P. Šmajda), J. Varga, Gimecký, Centek – T. Horváth – Mich. Tóth, J. Beňák (49. Poľa), Vozár (54. Bačenko), Kapraľ – Tutko (51. Ivančo)

Najbližší program MFK Zemplín U17/U16:

Sobota 25. novembra o 11.00/13.15 hod.: Michalovce – Slovan Bratislava (17. kolo)