Cenný bod zo Žitného ostrova

2018-03-04 19:17:08

Starší dorastenci michalovského MFK Zemplín získali dôležitý bod v boji o prvoligovú záchranu. Zverenci lodivoda Branislava Sokoliho zabodovali na pôde Dunajskej Stredy, kde remizovali 1:1. Žlto-modrí, ktorí nastúpili na Žitnom ostrove v poriadne oklieštenej zostave (Kurminowski a Bednár boli k dispozícii A-mužstvu, Špak stál pre päť žltých kariet, R. Begala nehral pre zranenie), sa mohli z dlhej cesty vracať ešte v lepšej nálade, pretože nad DAC viedli gólom Maroša Jakubova z 59. minúte, avšak necelých desať minút pred koncom domáci vyrovnali z pokutového kopu. Michalovčania majú v tabuľke U19 pred posledným Bardejovom dvojbodový náskok.

FC DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (0:0)

Góly: 82. Rymarenko (11 m) - 59. Jakubov

MFK ZEMPLÍN: T. Dráb - Vojtovič, P. Novák, Gužiňák, M. Vojtko - D. Saxa, M. Begala, M. Trusa, Štedl (87. Pálfi) - Jakubov (90. D. Slávik), M. Vaško