Družstvo U16 siahalo na bodový zisk

2018-04-07 14:51:37

Prvú aprílovú sobotu sa v rámci 23. kola prvej ligy predstavili michalovskí mladší dorastenci na Horehroní, keď odohrali zápasy v Podbrezovej. Na umelom trávniku tamojšej časti Skalica sa im nedarilo, pretože proti FK Železiarne nezískali ani bod. Celok U17 utŕžil vysokú prehru 0:7, keď už do polčasu prehrával o tri góly. Priaznivejší výsledok dosiahlo družstvo U16, ktoré podľahlo domácim najtesnejším rozdielom 1:2. Z ihriska odchádzali veľmi smutní, lebo zásluhou Richarda Kapraľa viedli, ale napokon v poslednej minúte inkasovali rozhodujúci gól...