Starší dorastenci na jar stále neporazení

2018-04-08 12:49:42

Už sedem zápasov za sebou neprehrali starší dorastenci (U19). Žlto-modrí zabodovali aj v súboji so štvrtou Podbrezovou, s ktorou na vlastnej umelej tráve remizovali 1:1. Zverenci trénera Branislava Sokoliho si vďaka zisku ďalšieho bodu opäť polepšili v tabuľke, keď sa posunuli už na ôsmu priečku.

V príjemnom slnečnom počasí sa pri Laborci hral vyrovnaný medzišestnástkový futbal. Horehronci potvrdili, že nie náhodou sú v hornej časti tabuľky. V prvom polčase diváci gól nevideli, za to v druhom už áno. Len po dvoch minútach pobytu na ihrisku poslal Michalovčanov do vedenia striedajúci Kurminowski, pre ktorého to bol už siedmy presný zásah za dorastencov v jarnej časti. Keď sa už zdalo, že Zemplínčania zaknihujú štvrté víťazstvo v rade, prekonal v 82. minúte gólmana Drába Caban, ktorý rozhodol o tom, že body sa budú deliť.

MFK Zemplín Michalovce - FK Železiarne Podbrezová 1:1 (0:0)

Góly: 54. Kurminowski - 82. Caban

MFK ZEMPLÍN: T. Dráb - P. Novák, D. Špak, Gužiňák - R. Begala - Vojtovič, Harutyunyan, D. Saxa (52. M. Bednár, 73. M. Trusa), M. Vojtko - M. Vaško (52. Kurminowski), Jakubov