Hladká domáca výhra nad Senicou

2018-04-22 15:48:01

Séria bez v podaní michalovských starších dorastencov sa natiahla už na deväť zápasov! Družstvo U19 triumfovalo v rámci 25. kola prvej ligy na svojom trávniku nad Senicou presvedčivo 4:1, a tak naďalej platí, že v jarnej časti bodovali v každom stretnutí.

Zemplínčania boli počas celého zápasu aktívnejším tímom, avšak hostia takmer polčas držali nerozhodný stav. Až v 39. minúte otvoril skóre duelu Armén Hovhannes Harutyunyan a zakrátko na to sa po krásnej strele presadil aj Ukrajinec Vladyslav Tyshyninov. Keď krátko po zmene strán pridal po parádnej individuálnej akcii Harutyunyan tretí michalovský gól, bolo rozhodnuté. V závere ešte padlo po jednom góle na oboch stranách

MFK Zemplín Michalovce - FK Senica 4:1 (2:0)

Góly: 39. a 54. Harutyunyan, 42. Tyshyninov, 88. M. Vojtko (11 m) - 85. Martišiak

MFK ZEMPLÍN: T. Dráb - Vojtovič, D. Špak, P. Novák (46. Gužiňák), M. Vojtko – M. Trusa, R. Begala, D. Saxa (68. Bach) – Tyshyninov (58. M. Vaško), Jakubov, Harutyunyan