Víťazné poháre zostali v domácich rukách

2018-12-16 09:38:23

Na pôde športovej haly Gymnázia Pavla Horova sa v sobotu 15. decembra uskutočnil 3. ročník turnaja prípraviek pod názvom Michalovce Cup 2018. Podobne ako v uplynulých rokoch sa opäť hralo v dvoch kategóriách, a to U11 a U10. Na turnaji sa okrem domáceho MFK Zemplín, ktorý postavil spolu až družstvá, predstavili aj hráči FC Košice a trebišovského Slavoja. V oboch kategóriách sa z prvenstva tešili "žltí" Michalovčania, ktorí v ceste za víťazným pohárom ani raz nezaváhali. Ako už býva zvykom, organizátori v závere podujatia ocenili aj najlepších jednotlivcov, kde tiež mali prevahu talenty z MFK Zemplín.

U11

Výsledky: FC Košice - Trebišov 1:2, Michalovce žltí - Michalovce modrí 4:1, Trebišov - Michalovce žltí 0:4, Michalovce modrí - FC Košice 2:2, Trebišov - Michalovce modrí 2:2, FC Košice - Michalovce žltí 1:3

Konečné poradie: 1. MFK Zemplín Michalovce žltí, 2. Slavoj Trebišov, 3. MFK Zemplín Michalovce modrí, 4. FC Košice

Individuálne ocenenia: Najlepší brankár: Samuel Kušnír (FC Košice) Najlepší hráč: Jakub Koščo (Michalovce) Najlepší strelec: Matúš Zitrický (Michalovce)

U10

Výsledky: FC Košice - Trebišov 6:1, Michalovce žltí - Michalovce modrí 4:1, Trebišov - Michalovce žltí 1:14, Michalovce modrí - FC Košice 5:2, Trebišov - Michalovce modrí 0:8, FC Košice - Michalovce žltí 0:2

Konečné poradie: 1. MFK Zemplín Michalovce žltí, 2. MFK Zemplín Michalovce modrí, 3. FC Košice, 4. Slavoj Trebišov

Individuálne ocenenia: Najlepší brankár: Maroš Fedorko (FC Košice) Najlepší hráč: Alex Očenáš (Michalovce) Najlepší strelec: Attila Kužma (Michalovce)