Štyria Michalovčania v reprezentácii

2019-06-07 08:53:36

Vo štvrtok podvečer odohrali na štadióne v Žiari nad Hronom prípravné stretnutie reprezentácie Slovenska a Arménska do 21 rokov. Zverenci kormidelníka Adriana Guľu zvíťazili nad svojim súperom presvedčivo 6:0.

Do zápasu zasiahli hneď štyria hráči michalovského MFK Zemplín. V základnej zostave Slovenska nastúpil stredopoliar Peter Kolesár, ktorý na ihrisku pobudol vyše hodiny, a na záverečnú desaťminútovku vybehol na trávnik aj obranca Matúš Vojtko.

Na arménskej strane sa takisto predstavili dvaja zástupcovia klubu od Laborca, a to stredopoliar Erik Azizyan a útočník Armen Hovhannisyan. Prvý menovaný odohral celý prvý polčas, druhý zasiahol do zápasového deja hneď po prestávke.

A zabudnúť nemôžeme ani na ďalších dvoch obrancov MFK Zemplín Denisa Petra a Dominika Špiriaka, ktorí boli pripravení nastúpiť na slovenskej striedačke.

Slovensko 21 - Arménsko 21 6:0 (2:0)

Góly: 15. a 52. Sluka, 53. a 56. D. Strelec, 41. Tupta, 59. vlastný Nazaryan

SLOVENSKO: M. Vantruba (46. Valach) - Vallo, M. Šulek (64. Baumgartner), M. Bednár, Sluka (80. M. VOJTKO) - Špyrka (64. M. Adamec), Pokorný (80. Gamboš), Herc - P. KOLESÁR (64. M. Oravec), Tupta (46. D. Strelec), Chobot (86. Kvocera)

ARMÉNSKO: Aslanyan (58. Melikyan) - A. Mkrtchyan, Khachumyan, Nazaryan, Asilyan (58. Khachatryan) - Melkonyan (80. M. Petrosyan), R. Mkrtchyan, Nadiryan (58. Vardanyan), Movsisyan (58. Nahapetyan) - E. Petrosyan (46. HOVHANNISYAN), AZIZYAN (46. Nalbandyan)