Družstvo U17 získalo prvý bod

2019-08-27 19:28:37

Michalovskí mladší dorastenci odohrali v utorok popoludní ďalšie zápasy na domácej pôde. Na štadióne v Strážskom privítali v rámci 3. kola prvej ligy súpera z Ružomberka, s ktorým zabodovali iba hráči tímu U17. Tí s Liptákmi zaknihovali remízu 3:3, ktorú ratovali v poslednej minúte, keď vyrovnávali z pokutového kopu. Družstvo U16 na svoje prvé body v novej sezóne stále čaká, pretože Ružomberku podľahlo 2:5, hoci po prvom polčase nad ním viedlo dvojgólovým rozdielom.

U17

MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok 3:3 (1:1)

Góly: 45. Bujňaček, 60. T. Pálfi, 90. Blaško (11 m) - 41. a 75. M. Matej (prvý z 11 m), 77. Rakyta (11 m)

MFK ZEMPLÍN: T. Valík – B. Horváth, Bujňaček, Loffay, Blaško – Kovalčin, Mich. Tóth, M. Tancoš, M. Ivan (76. M. Harvila) – T. Pálfi, Üvegeš (87. P. Maťaš)

U16

MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok 2:5 (2:0)

Góly: 4. a 26. Šivák - 46., 52. a 79. M. Záhradník (prvý z 11 m), 60. Jokel, 65. vlastný P. Sukovský

MFK ZEMPLÍN: P. Sukovský – J. Holp, M. Pešta, S. Sidor, Florián – S. Tobiáš (70. J. Béreš), F. Bodnár, A. Elizeuš, Šivák (70. M. Macko) – Baňas, Z. Záhradník (67. M. Poprik)