Mladší dorastenci doma bez bodového zisku

2021-10-06 21:09:30

Oba tímy inkasovali na konci, sedemnástka podľahla Trenčanom 0:1, šestnástka 2:3.

Prvú októbrovú stredu michalovskí mladší dorastenci konečne odohrali domáce súboje proti Trenčínu. Duely 8. kola prvej ligy mali absolvovať ešte v polovici septembra, avšak až dvakrát ich museli odkladať. Teraz sa už dočkali, ale spokojní po nich rozhodne neboli, keďže na trávniku v Topoľanoch nezískali ani bod. Družstvo U17 podľahlo AS gólom Jakuba Murka z 88. minúty 0:1, a tak druhýkrát po sebe ich súper zlomil v úplnom závere. Podobne dopadla aj "šestnástka", ktorá v záverečnej desaťminútovke vstala z popola, keď v priebehu dvoch minút vyrovnala z 0:2 na 2:2, avšak aj v tomto stretnutí rozhodol o prehre domácich Murko - tentoraz Marek, dvojgólový trenčiansky strelec.

U17

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 0:1 (0:0)

Gól: 88. J. Murko

MFK ZEMPLÍN: Mahurskyi – D. Jurčo (81. Kirňák), T. Veselý, Kračunik – Koval - Petrik, M. Pavúk (81. Musak), Foriš (72. Škovranko), S. Béreš (36. Šivák), J. Gomboš – Z. Záhradník

U16

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 2:3 (0:2)

Góly: 72. Pado, 73. A. Kornúc (11 m) - 25. Korba, 37. a 75. M. Murko (druhý z 11 m)

MFK ZEMPLÍN: Dorčák – Goga (50. J. Pavúk), Borynský, Švanda (60. Koba), Lešo – A. Kornúc – L. Dzurjo (50. Š. Vinc), Oráč, Michalčík, Skalka – Pado