Domáca prehra po góle z poslednej minúty

2021-10-17 10:51:04

Starší dorastenci zaknihovali druhú porážku v rade.

Smolnú prehru si na svoje konto v nedeľu krátko popoludní pripísali michalovskí starší dorastenci. V stretnutí 11. kola prvej ligy U19 podľahli na vlastnej umelej tráve Ružomberku tesne 1:2, keď rozhodujúci gól inkasovali v 90. minúte. Celok spod Čebraťa tak vyhral aj piaty vonkajší duel v tejto sezóne, Michalovčania prehrali tretí z piatich domácich. Žlto-modrí boli počas väčšiny priebehu zápasu lepším družstvom a v prvom dejstve spálili obrovské šance Tobias Bujňaček, Marcel Tancoš a Roman Lichvár, začo boli po prestávke potrestaní gólom Matúša Mateja. Zemplínčania išli za vyrovnaním a dočkali sa ho v 82. minúte, kedy sa po individuálnej akcii presnou strelou k žrdi presadil Bujňaček. V poslednej minúte však hlúpo stratili loptu pred vlastnou šestnástkou, nasledoval faul a z nariadeného priameho kopu prekonal brankára Filipa Mišinu ružomberský Martin Jurina...

MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok 1:2 (0:0)

Góly: 82. Bujňaček - 58. Matej, 90. Jurina

MFK ZEMPLÍN: Mišina - B. Horváth (63. Üvegeš), R. Rigo, Loffay (78. T. Pálfi), Holp - Mich. Tóth, Lichvár (73. Michalov) - Ivanko (63. F. Bodnár), Tancoš, Matis (73. N. Matta) - Bujňaček