Bankole Adekuoroye sa lúči s našim klubom

2021-12-27 12:07:31

Nigérijský stredopoliar opúšťa náš tím po roku.

V jarnej časti už dres nášho klubu nebude obliekať nigérijský defenzívny stredopoliar Bankole Olawale Adekuoroye. Dvadsaťpäťročný rodák z Lagosu sa po vzájomnej dohode rozhodol rozviazať kontrakt platný ešte na osemnásť mesiacov.

Adekuoroye prišiel do nášho klubu v januári tohto roka. Aj predtým pôsobil na Slovensku. Najskôr od roku 2016 v Spišskej Novej Vsi, od januára 2018 vo fortunaligovej Seredi. Za náš tím odohral v jarnej časti sezóny 2020/21 desať duelov, v jesennej časti sa neobjavil v lige na ihrisku ani raz. „Bankole nebol spokojný so svojim priestorom na trávniku a preto sme sa rozhodli predčasne ukončiť jeho zmluvu platnú až do leta 2023. V ďalšej kariére mu prajeme všetko dobré.“