Casado bude na jar hosťovať v Trebišove

2022-01-18 20:17:44

Španielsky stredopoliar za náš tím na jeseň odohral štyri zápasy.

Ďalším pôsobiskom španielskeho stredopoliara Joseho Casada bude v jarnej časti druholigový Slavoj Trebišov. „Casi“ sa v týchto dňoch dohodol s druholigistom na hosťovaní do konca sezóny, do kedy má zmluvu s naším klubom.

Jose Casado za náš tím v jesennej časti odohral štyri ligové zápasy a raz sa predstavil v Slovnaft Cupe. V tíme skončil na začiatku zimnej prípravy, kedy sa pridal ku svojmu krajanovi, útočníkovi Pablovi Gallegovi, nigérijskému stredopoliarovi Bankolemu Adekuoroyemu a ofenzívnemu stredopoliarovi Milanovi Kvocerovi. Casado v Michalovciach pôsobil aj v jarnej časti sezóny 2018/19. V minulosti tento 33-ročný záložník hrával okrem Slovenska a Španielska aj v Maďarsku, Rumunsku, Česku, či Nemecku. V najvyššej súťaži na Slovensku okrem Michaloviec pôsobil aj v trnavskom Spartaku a Zlatých Moravciach.