Remíza našej farmy vo Svidníku

2022-03-07 17:37:32

Za FK Sobrance – Sobranecko nastúpilo päť našich hráčov.

Vstup do jarnej časti má za sebou aj naša farma FK Sobrance – Sobranecko. Tím trénera Vladimíra Rusnáka remizoval v dohrávanom stretnutí dvanásteho kola III. ligy na ihrisku Svidníka 1:1.

O jediný gól našej farmy sa postaral v 25. minúte Lukáš Lukčo. Domácim sa aj napriek tomu, že hrali od 47. minúty bez vylúčeného brankára Vincléra, podarilo pätnásť minút pred koncom Čabalom vyrovnať. Za FK celý duel odchytal Matej Vajs, v obrane nastúpili Martin Kolesár a Erik Šuľa (obaja inkasovali žlté karty), v zálohe Jakub Sova a v útoku Sebastián Gembický, ktorého striedali v nadstavenom čase. Sobrančanom aktuálne patrí v tabuľke jedenáste miesto. V prvom jarnom kole privítajú v nedeľu o 14.30 hod. na svojom trávniku Sláviu TU Košice.

FK Svidník – FK Sobrance Sobranecko 1:1 (0:1)
Góly: 75. Čabala – 25. Lukčo.
Žlté karty: 32. Pavlovič, 80. Makara – 25. Hreško, 42. Šuľa, 66. M. Kolesár, 85. Kovernyk, 90. Dmitrijev.
Červená karta: 47. Vinclér.
Rozhodovali: Eperješi – Jurášek, Hríb.
Divákov: 150.
FK SOBRANCE: Vajs – M. Adam, M. Kolesár, Dmitrijev, Šuľa, Sova, Kovernyk, Hreško, Gembický (90. Pazderák), Lukčo, Horňak.