Starší žiaci U15 na úvod nadstavby s výhrou a prehrou

2022-03-10 17:47:25

Uspeli v Bystrici, prehrali v Košiciach.

Dvojzápasom v Košiciach a Banskej Bystrici začala naša U15 boje v nadstavbovej časti Stred a Východ o titul starších žiakov. Zverencom trénerskej dvojice Marcel Nemčík – Miroslav Liebl sa darilo striedavo. Najskôr prehrali v Košiciach tesne 2:3. Mladí Michalovčania síce prehrávali 0:2, do konca polčasu ale gólmi Nináča a Žuleviča vyrovnali. Domáci však v druhom polčase opäť strhli vedenie na svoju stranu. V druhom kole sa už našim nádejam darilo oveľa viac. Po góloch Žuleviča, Kužmu a Kvaka vyhrali v Banskej Bystrici hladko 3:0.