Zo Žitného ostrova bez bodového zisku

2022-03-12 10:45:35

Mladším dorastencom sa v Dunajskej Strede nedarilo.

Jeden strelený gól a až deväť inkasovaných - taká je bilancia mladších dorastencov MFK Zemplín Michalovce v súbojoch 16. kola prvej ligy na trávniku Dunajskej Stredy. Zemplínčanom na ďalekom Žitnom ostrove ruže nekvitli, keď zaknihovali dve prehry. Celok U17 nedotiahol do úspešného konca dobre rozbehnutý duel, v ktorom sa ujal vedenia Nikolasom Šivákom (na titulnej fotke) v úplnom závere prvého dejstva. Domáci po prestávke skóre otočili a triumfovali 3:1. Až poltucet gólov inkasovala "šestnástka", ktorá podľahla DAC vysoko 0:6, keď nezvládla hlavne druhý polčas zápasu.