Mladší dorastenci s vysokými prehrami

2022-04-19 17:46:26

V Trenčíne inkasovali dovedna trinásť gólov.

Mladším dorastencom MFK Zemplín Michalovce zápasy na pôde favorizovaného Trenčína vôbec nevyšli. Na umelej tráve pod hradom Matúša Čáka utŕžili žlto-modrí proti lídrom tabuliek v rámci 21. kola prvej ligy jednoznačné prehry, na ktoré by najradšej čím skôr zabudli. Tak "sedemnástka" ako aj "šestnástka" odchádzala už do kabín s trojgólovým mankom a rozbehnutí domáci ich po prestávke ešte "dorazili". Družstvo U17 napokon inkasovalo poltucet a podľahlo AS 0:6, celok U16 dostal ešte o jeden gól navyše a tiež žiadny nedal. Pritom nebol k nemu ďaleko, avšak v poslednej minúte duelu Jakub Oráč nepremenil pokutový kop...

U17

AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 6:0 (3:0)

Góly: 3. Danihel, 33. Brandis, 40. a 68. J. Murko, 65. Fiala, 82. Čulen

MFK ZEMPLÍN: Mahurskyi – D. Jurčo, T. Veselý, Kirňák (58. Liebl) – J. Gomboš, Škovranko (63. Foriš), A. Bednár, Martiček - S. Béreš (63. Koval), Musak (77. S. Filip), Šivák

U16

AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 7:0 (3:0)

Góly: 11. a 68. Korba (prvý z 11 m), 12. Ragan, 21. Bukovinský, 42. Púček, 63. a 65. Gučik

MFK ZEMPLÍN: Vrabeľ – J. Sojka, J. Pavúk (50. Švanda), Borynský, Lešo – Skalka – L. Dzurjo, Oráč, Michalčík (64. B. Moravčík), M. Šepeľák – Pado (64. Hrunka)