Na záver doma získali jeden bod

2022-05-29 09:31:14

Sezónu zakončili aj mladší dorastenci MFK Zemplín.

V poslednú májovú sobotu odohrali posledné zápasy aktuálnej prvoligovej sezóny aj michalovskí mladší dorastenci. Na domácej pôde v Topoľanoch privítali v derniére súperov z Popradu. Z východniarskych derby dokázali žlto-modrí vydolovať jediný bod, o ktorý sa zaslúžili hráči tímu U17. Tí remizovali s Podtatrancami 1:1, hoci do polčasu viedli zásluhou Šimona Škovranka. Zverenci trénera Adriána Devečku v konečnej tabuľke obsadili deviate miesto so ziskom 31 bodov (bilancia 8 výhier, 7 remíz, 11 prehier a skóre 24:44). Rozlúčka sa nevydarila "šestnástke", ktorá doma nestačila na Popradčanov po prehre 0:2, keď oba góly inkasovala tesne po prestávke v priebehu jednej minúty. Družstvo vedené kormidelníkom Petrom Kokočákom skončilo v tabuľke na dvanástej priečke, pričom nazbieralo 18 bodov (bilancia 4 výhry, 6 remíz, 16 prehier a skóre 23:52).