Michalovské ženy naďalej na víťaznej vlne

2015-05-12 12:00:00

Naplno zabodovali na ihrisku Spišskej Novej Vsi, kde vyhrali po góloch Zity Baníkovej a Emílie Strednej 2:0.

Michalovské ženské družstvo v jari naďalej víťazí a stále v tomto kalendárnom roku nestratilo ani bod. V nedeľu popoludní dosiahlo už siedme jarné víťazstvo, celkovo deviate v rade, keď v súboji 16. kola druhej ligy žien skupiny Východ triumfovali na pôde Spišskej Novej Vsi 2:0 (1:0).

Zverenkám kormidelníka Miroslava Kučeru vyšli vstupy do oboch polčasov, keď už v piatej minúte toho prvého otvorila skóre z pokutového kopu Baníková a druhý gól zaznamenala šesť minút po prestávke Stredná. Zemplínčanky tak potvrdili rolu papierového favorita a zvíťazili rozdielom dvoch gólov, vďaka čomu sú naďalej v tesnom závese za Kysuckým Lieskovcom, s ktorým majú rovnaký počet bodov, ale horšie skóre. A práve na ihrisku FK REaMOS sa michalovské družstvo predstaví počas najbližšieho víkendu.

FK Spišská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce 0:2 (0:1)

Góly: 5. Baníková (11 m), 51. Stredná

MFK ZEMPLÍN: Trochanová - Strellová, Oláhová (50. Capiková), Baníková, Kučerová - Bačová, Lukčíková, Šimková, Stredná - Jeleneková, Koflanovičová (58. Belišová)

Sobota 16. mája o 15.00 hod.: Kysucký Lieskovec - Michalovce (17. kolo)

Sobota 30. mája o 15.00 hod.: Lučenec - Michalovce (19. kolo)

Sobota 6. júna o 15.00 hod.: Michalovce - Bziny (20. kolo)