Štrnástka prehrala po góle z penalty

2023-03-13 19:17:48

Naprázdno vyšlo aj družstvo U15.

Po týždni zostali opäť s prázdnymi rukami starší žiaci MFK Zemplín Michalovce. Po tom, čo predtým doma nastačili na Žilinčanov, tentoraz nezabodovali ani v súbojoch 3. kola prvoligovej nadstavby v skupine o titul Stred+Východ na trávniku Ružomberka. "Pätnástka" prehrala pod Čebraťom hladko 0:3, keď už na polčasovú prestávku išla s dvojgólovým mankom. Oveľa bližšie k bodovému zisku bol tím U14, ktorý Liptákom podľahol najtesnejším rozdielom 0:1. Prehra bolí o to viac, že jediný gól inkasovali desať minút pred koncom z pokutového kopu... Najbližšie sa žlto-modrí predstavia na domácej pôde, v sobotu 18. marca o 10., resp. 12. hodine privítajú východniarskeho rivala Tatran Prešov.