Petrík v nominácii SR 18

2023-04-27 16:21:06

Michalovský útočník sa zúčastní konrolného zrazu SR 18.

Tréner slovenskej reprezentácie do 18 rokov Branislav Fodrek nominoval 23-členný káder na májový kontrolný zraz. Figuruje v ňom aj náš útočník Dávid Petrík. V nominácii je aj ďalší útočník Zoran Záhradník, ktorý je našim kmeňovým hráčom v súčasnosti na hosťovaní v Dunajskej Strede. Zraz nominovaných hráčov a realizačného tímu je v pondelok 1. mája o 12:30 v hoteli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

NOMINÁCIA

Brankári: Jakub Badžgoň (MŠK Žilina), Michal Lukáč (FK Železiarne Podbrezová), Jakub Drenka (FC Košice)

Obrancovia: Giuliano Antonio Marek (MFK Ružomberok), Martin Rýzek (Spartak Trnava), Dominik Veselý (FC Košice), Tomáš Marušin (Slovan Bratislava), Nikolas Brandis (AS Trenčín), Adam Oravec (MŠK Žilina), Dušan Fančovič (DAC 1904 Dun. Streda), Timotej Hranica (MŠK Žilina)

Stredopoliari: Filip Mielke (FK Železiarne Podbrezová), Tadeáš Hájovský (AS Trenčín), Maximilián Marko (ŠK Slovan Bratislava), Marián Weber (MŠK Žilina), Adrián Fiala (AS Trenčín), Sanel Saljič (FK Austria Viedeň)

Útočníci: Vladimír Vaľko (MŠK Žilina), Dávid Petrík (MFK Zemplín Michalovce), Andy Masaryk (FK Železiarne Podbrezová), Ľuboš Praženka (AS Trenčín), Jakub Murko (AS Trenčín), Zoran Záhradník (DAC 1904 Dun. Streda)

Foto: Róbert Andrejov