V malom Ríme nezvládnuté úvody

2023-05-06 11:58:58

Mladší dorastenci na trnavskej pôde nezabodovali.

Po týždni čakala michalovských mladších dorastencov ďalšia ťažká šichta. Minulý víkend mali dočinenia so Žilinou (doma im podľahli 0:2 a 1:3) a teraz, v prvú májovú sobotu, odohrali súboje 23. kola prvej ligy na trávniku Trnavy. Oba celky Spartaka majú v jarnej časti výbornú fazónu - "šestnástka" doteraz utŕžila iba dve prehry, "sedemnástka" dokonca ešte nenašla premožiteľa - čo potvrdili aj v zápasoch so Zemplínčanmi. Michalovské družstvo U17 podľahlo domácim hladko 0:5, celok U16 zaknihoval porážku 1:3. Žlto-modrí v oboch dueloch rýchlo inkasovali (v 3., resp. 5. minúte), do prestávky dostali ešte po góle a Trnavčania už potom pevnými krokmi kráčali za plným bodovým ziskom.