Vstupenky na duel s Podbrezovou

2023-09-18 12:24:20

„Železiarov“ privítame v sobotu od 18.00 hod.

V pondelok 18.septembra 2023 spúšťame predpredaj vstupeniek cez portál Ticketportal.sk na náš piaty domáci zápas Niké ligy v tejto sezóne, v ktorom privítame v sobotu 23. septembra od 18.00 hod. tím FK Železiarne Podbrezová.

Vstupenky cez Ticketportal sa dajú kupovať nepretržite vo dne v noci až do výkopu stretnutia. Cez Ticketportal.sk budú k dispozícii v predaji tieto vstupenky: Plné vstupné, Ženy, Seniori 62+, študenti od 15 rokov a vstupenky VIP.  Vstupenky pre ZŤP, Deti do 15 rokov a deti do 120 cm, taktiež vstupenky na Rodičovskú tribúnu sú k dispozícii v predaji iba v pokladniach pri štadióne. Fyzický predpredaj vstupeniek bude prebiehať v piatok v pokladni pri sektore D4 v popoludňajších hodinách. Platba v pokladniach na štadióne je možná len v hotovosti. Pred návštevou zápasu odporúčame všetkým fanúšikom preštudovať si cenník, kde v prípade nekrytých tribún sú výrazne zľavy. Taktiež pre rodiny s deťmi je vyhradený sektor B5 na krytej tribúne so zvýhodneným rodinným vstupným.  V deň zápasu budú hodinu pred výkopom otvorené všetky štyri pokladne pri štadióne. Od kasárni budú otvorené dve pokladne pre domácich fanúšikov. A od umelej trávy jedna pokladňa pre domácich fanúšikov a jedna pre fanúšikov hosťujúceho mužstva pri ich sektore B11-B12. Do sektora hostí sa budú predávať vstupenky len priamo pred zápasom od 17:00 hod., teda hodinu pred výkopom. Bude na to vyhradená pokladňa pri vstupe do tohto sektora. Ceny vstupeniek: 6€ muži a 3 € ženy. Do tohto sektora sa nebudú dať kúpiť vstupenky cez internet. Platba je možná len v hotovosti. Kapacita sektora hostí je 200 ľudí.

Termíny predaja vstupeniek na zápas s FK Železiarne Podbrezová, 23.9.2023, 18:00 hod.:
Pondelok 18.9. od  09:00 hod.
Spustenie predpredaja vstupeniek cez Ticketportal.sk. Vstupenky je možné kupovať do výkopu zápasu.
Piatok 22.9. 13:00 – 16:00 hod. Predpredaj v pokladni pri sektore D4.
Sobota 23.9. od 17:00 hod. v pokladniach pri štadióne.

Pršiplášte
V tomto daždivom období je pravdepodobné, že počas zápasu môže pršať. Bezpečnostnéopatrenia zakazujú vnášanie dáždnikov na štadióny v rámci Niké ligy. V takých prípadochbudú mať fanúšikovia možnosť od najbližšieho zápasu v pokladniach pri štadióne zakúpiť siku vstupenke aj pršiplášť za 1 €.