Mladší dorastenci v Nitre nebodovali

2015-03-07 12:00:00

Tímu U16 sa to takmer podarilo, dve minúty pred koncom však inkasoval z pokutového kopu. Celok U17 dostal osem gólov.

Prvú marcovú sobotu začali bojovať o jarné majstrovské body aj mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Predstavili sa v Nitre, kde na tamojšej umelej tráve odohrali súboje 14. kola Dôvera I. ligy. Úvodné zápasy im však nevyšli, pretože zo západu Slovenska si nepriniesli ani jeden bod. Družstvo U17 utŕžilo pod Zoborom vysokú porážku 1:8 (0:4) a celok U16 najtesnejšiu prehru 0:1 (0:0), keď až do 78. minúty držal bezgólový stav. Vtedy však domáci rozhodli o svojom víťazstve gólom z pokutového kopu...

U17

FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce 8:1 (4:0)

Góly: 4. a 27. M. Fábry (prvý z 11 m), 14. a 59. Gužík, 24. a 73. Spód, 42. V. Tkáč, 44. Homola - 53. Poprik

MFK ZEMPLÍN: D. Slávik (57. T. Majerník) - Vojtovič, Poprik, D. Špak, Masnica - D. Sopata, T. Lukáč, Lehotský, Ciganoc, R. Lukáč - A. Horváth (57. Vinc)