Tesná prehra B-mužstva vo Vyšnom Opátskom

2014-08-17 12:00:00

Michalovčania na pôde jednej z mestských častí Košíc zaknihovali porážku 0:1, keď inkasovali už v prvom polčase.

V nedeľňajšom stretnutí 4. kola tretej ligy skupiny Východ rezervné mužstvo MFK Zemplín Michalovce neuspelo na ihrisku Vyšného Opátskeho, kde prehralo najtesnejším rozdielom 0:1 (0:1) a utŕžilo už tretiu porážku za sebou.

Tréner Tomáš Kozár: "Súper bol poraziteľný, v nohách mal ťažký stredajší pohárový zápas s Podbrezovou. V prvom polčase sme tam mali niekoľko prečíslení, ale zle sme ich vyriešili v predfinálnej fáze. Gól sme inkasovali po centri na zadnú žrď, odkiaľ hráč vrátil loptu spätnou prihrávkou pred bránu, kde Peter Angelovič prestrelil Vratka Holienčina, ktorý si ešte na loptu siahol, ale gólu nezabránil. V druhom polčase sme boli lepším mužstvom, šancu na vyrovnanie mal Hector Tubonemi, ktorý však po prihrávke od Giorga Gamkrelidzeho z piatich metrov prekopol domácu bránu. Nemáme ani bod, čo je škoda, pretože mohli sme vo Vyšnom Opátskom nejaký uhrať."

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Zemplín Michalovce B 1:0 (1:0)

Gól: 38. P. Angelovič

ŽK: 78. Majný, 82. Vilčko (obaja Vyšné Opátske)

Rozhodoval: Ondrášek - 200 divákov

TJ FK: Pella - Majný, M. Angelovič, Šosták, Vilčko - Matyi, Maďarik (74. M. Hudák), P. Angelovič (82. Kudlata), Mir. Seman - Bandžuch, P. Kočiš (62. Turczyk)

MFK ZEMPLÍN B: Holienčin - L. Jacko, D. Horňák, A. Devečka, Šimčák - Gamkrelidze, S. Danko, Havrila (80. M. Mindžák), Calvo, Lechman (65. Sarik) - Tubonemi

Zvyšné výsledky 4. kola III. futbalovej ligy skupiny Východ:

Lipany - Veľké Revištia 1:0, Spišská Nová Ves - Haniska 0:3, Giraltovce - Bardejovská Nová Ves 2:1, Snina - Stropkov 3:1, Sabinov - Prešov juniori 2:3, Vysoké Tatry - Vranov nad Topľou 2:0, Plavnica - Humenné 1:2

Nedeľa 24. augusta o 10.30 hod.: Michalovce B - Giraltovce (5. kolo)

Sobota 30. augusta o 16.00 hod.: Spišská Nová Ves - Michalovce B (6. kolo)

Nedeľa 7. septembra o 19.30 hod.: Michalovce B - Snina (7. kolo)