Rezerva na vlastnej pôde porazila Svidník

2014-05-25 12:00:00

Posledné mužstvo tabuľky zdolala 5:2, keď do čierneho dvakrát trafili Regáli a Leško, raz Koscelník.

Rezervné mužstvo MFK Zemplín Michalovce zvíťazilo v nedeľňajšom zápase 27. kola štvrtej ligy skupiny Východ na domácej pôde nad Svidníkom vysoko 5:2 (3:0).

Zemplínčanom sa podarilo otvoriť skóre po necelej štvrťhodine hry, keď sa po Koscelníkovej prihrávke presadil Regáli, ktorý v 41. minúte po Čapekovom vysunutí vsietil aj druhý gól. Skóre prvého polčasu uzavrel o dve minúty nato Leško, ktorý po narážačke s Koscelníkom prekonal Matkobiša - 3:0. Na rozdiel štyroch gólov upravil Koscelník, avšak krátko nato sa podarilo hosťom znížiť zásluhou Frančáka. Potom ešte do čierneho trafili parádne z priameho kopu Leško a v závere aj Mikita, ktorý dotlačil do siete priamy kop Exmichalovčana Horochoniča.

MFK Zemplín Michalovce B - FK Drustav Svidník 5:2 (3:0)

Góly: 29. a 41. M. Regáli, 43. a 67. A. Leško, 58. M. Koscelník - 62. Frančák, 90. Mikita

ŽK: 64. A. Leško, 69. M. Regáli, 80. Micka - 71. Ľ. Horochonič, 78. Mikita

Rozhodoval: R. Marcin - 200 divákov

MFK ZEMPLÍN B: Holienčin - Mikovčík, V. Kostovčík, A. Devečka, P. Petričko - M. Koscelník (61. T. Kolesár), Havrila, Micka, A. Leško, Čapek (46. Hirka) - M. Regáli

FK DRUSTAV: M. Matkobiš (80. Sejkanič) - Harakaľ, Ľ. Horochonič, Mikita, Mikulichinskyi - Vaľany, Čičvara (68. Petrik), M. Paňko, Puchír - Lazarchuk, Frančák

Nedeľa 1. júna o 17.00 hod.: Krompachy - Michalovce B (28. kolo)

Nedeľa 8. júna o 17.00 hod.: Michalovce B - Stropkov (29. kolo)

Nedeľa 15. júna o 17.00 hod.: Spišské Podhradie - Michalovce B (30. kolo)