Najtesnejšia prehra rezervy v Snine

2014-04-20 12:00:00

Na Veľkonočnú nedeľu sa michalovskému B-mužstvu nedarilo, v derby na ihrisku Sniny prehralo tesne 1:2.

Rezervné mužstvo MFK Zemplín Michalovce zaknihovalo v nedeľňajšom súboji 22. kola štvrtej ligy skupiny Východ na ihrisku Sniny najtesnejšiu prehru 1:2 (0:1). Domáci o výhre v zemplínskom derby rozhodli gólom z pokutového kopu...

Tréner Tomáš Kozár: "Chlapci hrali výborne, dobre kombinovali a aj napriek prehre sme ich za predvedený výkon pochválili. Bodovať nám však súdené nebolo, lebo rozhodcovia nás úplne zarezali. Nepustili nás k ničomu, tolerovali hrubé fauly domácich hráčov, minimálne dvaja z nich mali vidieť červenú kartu. Dostali sme síce rýchly gól, ale potom sme mali viacero dobrých náznakov šancí na vyrovnanie, dobrú strelu vyslal Ilinjo či po rohu tesne minul Aďo Devečka, ale gól sme dali až v úvode druhého polčasu po peknej akcii Šimčáka s Leškom, ktorý odcentroval na Lechmana a ten sa nemýlil. Rozhodujúci gól sme inkasovali z pokutového kopu niečo vyše desať minút pred koncom. To, čo dnes predviedli rozhodcovia, je jedna veká hanba..."

MFK Snina - MFK Zemplín Michalovce B 2:1 (1:0)

Góly: 9. M. Pčola, 78. J. Popovič (11 m) - 56. Lechman

ŽK: 53. J. Popovič, 63. M. Štofík - 52. Šimčák

Rozhodoval: Ištoňa - 500 divákov

MFK: Pet. Diňa - M. Štofík, J. Lukáč, Harmaňoš, Kopáč - Drančák, Jankaj, J. Popovič (89. M. Hreha), Hišem - Červeňák (90. L. Gašpar), M. Pčola

MFK ZEMPLÍN B: Kira - L. Jacko, V. Kostovčík, A. Devečka, Šimčák - Havrila, A. Leško, Ilinjo (59. Ďurik) - M. Koscelník, J. Andrejko, Lechman

Ostatné výsledky 22. kola IV. futbalovej ligy skupiny Východ:

Spišská Nová Ves - Barca 3:1, Giraltovce - Svidník 4:0, Svit - Krompachy 0:1, Plavnica - Stropkov 0:1, Sabinov - Haniska 3:0, Veľké Revištia - Vyšné Opátske 0:3, Vysoké Tatry - Spišské Podhradie :