Mladší dorastenci z Košíc s výhrou a prehrou

2016-03-23 12:00:00

Tri body sa v metropole východu podarilo uloviť tímu U17, ktoré triumfovalo 1:0. Družstvo U16 podľahlo VSS 0:2.

Mladší dorastenci michalovského MFK Zemplín boli znovu v akcii v strede pracovného týždňa. V rámci 17. kola Dôvera I. ligy odohrali svoje majstrovské zápasy na pôde FC VSS Košice. Na štadióne v mestskej časti Barca sa viac darilo družstvu U17. Zverenci trénera Petra Košudu strelili zásluhou Jakuba Polačka prvý jarný gól, ktorý okamžite znamenal aj trojbodový zisk. Žlto-modrým sa podarilo vyhrať aj napriek tomu, že viac ako polovicu druhého polčasu hrali oslabení o vylúčeného Daniela Lašíka. Tímu U16 vedeného kormidelníkom Adriánom Devečkom sa proti VSS nedarilo, po nevydarenom prvom polčase, v ktorom dvakrát inkasoval, prehral 0:2.