Rezervný tím zvíťazil vo Vysokých Tatrách

2013-05-05 12:00:00

Pod Tatrami triumfovali tesne 2:1, keď do domácej siete skórovali Tomáš Sedlák a Lukáš Forgáč.

Michalovské B-mužstvo zvíťazilo v stretnutí 24. kola IV. ligy Východ na ihrisku Vysokých Tatier najtesnejším rozdielom 2:1, keď už do prestávky viedlo o dva góly.

Hrajúci tréner Tomáš Kozár: "V prvom polčase sme boli jednoznačne lepší a mali drvivú prevahu. Bol to náš najlepší výkon v jarnej časti. Domácich sme k ničomu nepustili, naopak, my sme si vytvorili niekoľko dobrých šancí, z ktorých sme dvakrát skórovali. Najprv po štvrťhodine hry sme rozohrali rohový kop nakrátko, Regáli našiel spätnou prihrávkou Sedláka a ten presnou strelou otvoril skóre zápasu. Druhý gól pridal v 30. minúte Forgáč, ktorý z 20 metrov krásne vymietol pavučinu domácej brány. V druhom polčase sme sa uspokojili, domácim trošku pomáhali aj rozhodcovia a v 63. minúte sa im podarilo znížiť. Ešte dobre, že v závere Bréda zneškodnil dobrú strelu domáceho hráča, inak by sme prišli o zaslúžené víťazstvo."

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Zemplín Michalovce B 1:2 (0:2)

Góly: 63. M. Dulovič - 16. T. Sedlák, 30. L. Forgáč

ŽK: 89. Nemčko - 52. Dargaj, 86. T. Kozár, 90. M. Regáli

Rozhodovala: Kováčová - 50 divákov

FK: Hajovský - Šefc, M. Dulovič, Ojirogbe, Mirilovič - Palguta, Buc, Haničák, Nemčko, Alžbetkin - Maťaš

MFK ZEMPLÍN B: Bréda - Pavlov, Dargaj, A. Devečka, M. Devečka - L. Jacko, T. Sedlák, Gamkrelidze - Mukhametdinov (60. P. Petričko), L. Forgáč (67. L. Forgáč), M. Regáli

Fotogalériu zo zápasu nájdete TU.

Ďalšie výsledky 24. kola IV. futbalovej ligy skupiny Východ:

Svidník - Stropkov 1:0, Svit - Spišské Podhradie 1:0, Stará Ľubovňa - Bardejovská Nová Ves 0:4, Sabinov - Barca 5:1, Snina - Vyšné Opátske 1:0, Haniska - Veľké Revištia 0:0