Rezerva nestačila doma na Trebišov

2013-01-27 12:00:00

Treťoligistovi v chladnom počasí podľahla 0:2, keď oba góly inkasovala v druhom polčase.

Druhý prípravný duel odohrali dnes dopoludnia hráči rezervného tímu MFK Zemplín Michalovce. Štvrtoligista si zmeral sily so Slavojom Trebišov, účastníkom tretej ligy skupiny Východ. Favorizovanému súperovi napokon podľahol 0:2. Trebišovčania mali v prvom polčase navrch a vypracovali si aj dve výborné šance na skórovanie, avšak útočník Kotľar obe trestuhodne zahodil. Po zmene strán sa hra viac vyrovnala, tretiu príležitosť zahodil Kotľar, na druhej strane sa prezentoval parádnym volejom Mihok, ale Slavoj podržal brankár Sudimák. Hostia prvýkrát udreli v 70. minúte, keď sa presadil striedajúci Bandoľa. Ten istý hráč pridal v 84. minúte aj gólovú poistku.

MFK Zemplín Michalovce B - Slavoj Trebišov 0:2 (0:0)

Góly: Bandoľa 2

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak - L. Apiar, Dargaj, Csörgö, M. Hreha - Kokočák, Pavlov, Mihok, M. Devečka - O. Špilár, Gaňo

Najbližšie prípravné stretnutie odohrajú zverenci Tomáša Kozára v nedeľu 3. februára o 10.hodine na domácej pôde proti Giraltovciam.