MFK Zemplín zvíťazil v Rimavskej Sobote!

2012-09-22 12:00:00

Michalovčania otočili nepriaznivý vývoj zápasu a po góloch Garela, Regáliho a Jurča zvíťazili 3:1.

Michalovskí futbalisti pretrhli neúspešnú sériu štyroch zápasov bez bodového zisku, keď zvíťazili na pôde Rimavskej Soboty 3:1, hoci od 7. minúty prehrávali 0:1.

Úvod stretnutia vyšiel lepšie domácim, po centri Siheľského skóroval Čertík - 1:0. Hostia však boli rýchlejší a futbalovejší a v 23. minúte sa im podarilo vyrovnať, keď Rubint hlavou tečoval strelu Francúza Garela. O šesť minút neskôr skóroval Regáli po individuálnej akcii na pravej strane. V druhom polčase mal príležitosť na vyrovnanie Kamenčík, ale zblízka trafil len brankára Jenča. Nádeje domácich definitívne zmaril Jurčo, ktorého strela v 84. minúte aj s prispením brankára Kostolanského skončila v sieti.

MŠK Rimavská Sobota - MFK Zemplín Michalovce 1:3 (1:2)

Góly: 7. J. Čertík - 23. Garel, 29. M. Regáli, 84. P. Jurčo

ŽK: 40. Nilaš, 42. Balát, 64. Rubint, 80. Vargic - 33. Perez, 36. Zonzon, 47. Garel, 73. M. Regáli

Rozhodoval: Pavlík - 303 divákov

MŠK: Kostolanský – Poleť, Š. Rubint, J. Zvara, Nilaš – Siheľský, Pet. Ďurica, Balát (66. Mravec), Hoferica – Kamenčík, J. Čertík (71. Vargic)

MFK ZEMPLÍN: T. Jenčo - Perez, Vernon, Korijkov, T. Sedlák - Zonzon (84. Podhorin) - Garel, Kovaľ (73. Dargaj), P. Jurčo - De Oliveira Torres (76. S. Danko), M. Regáli

Sobota 29. septembra o 19.30 hod.: Michalovce - Šamorín (11. kolo)

Sobota 6. októbra o 14.30 hod.: Dubnica nad Váhom - Michalovce (12. kolo)

Sobota 13. októbra o 17.30 hod.: Michalovce - Ružiná (13. kolo)