Rezerva MFK Zemplín doma porazila Sninu

2012-03-10 12:00:00

V prípravnom stretnutí zvíťazila po góloch Michala Škvarku a Lukáša Forgáča 2:0, o týždeň ju čaká generálka.

Michalovský rezervný tím zvíťazil v ďalšom prípravnom stretnutí na domácej pôde nad súperom z rovnakej súťaže MFK Snina 2:0. MFK Zemplín otvoril skóre v 11. minúte zásluhou stredopoliara Michala Škvarku, poisťovací druhý gól pridal v druhom polčase útočník Lukáš Forgáč.

MFK Zemplín Michalovce B - MFK Snina 2:0 (1:0)

Góly: Škvarka, L. Forgáč

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak - V. Kostovčík, Dargaj, Podhorín, Jakubčo - Mihok, Škvarka, S. Danko - Ďuďa, L. Forgáč, A. Devečka (striedali: P. Le Giang - Hreha, J. Pavlov)

MFK: Pet. Diňa - Kopáč, J. Lukáč, F. Hanc, M. Pčola - Wiener, Popovič, Jankaj, Hišem - Marek Lukáč, Š. Pčola (striedali: Lojka - Krajník, Regula, Štofík, Budi)

Najbližšie prípravné stretnutie odohrajú zverenci kormidelníka Marka Ondríka o týždeň na pôde MFK Slovan Giraltovce, prený čas zápasu neskôr upresníme. Duel bude generálkou na jarnú časť Majstrovstiev regiónu Východ