Starší dorastenci remizovali v Podlaviciach

2011-09-03 12:00:00

Na pôde nováčika Jupie Podlavice dvakrát vyhrávali, no nakoniec sa museli zmieriť s remízou 2:2.

Prvoligoví starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce si odvážajú bod z ihriska nováčika súťaže Jupie Podlavice, na ktorom v zápase 6. kola remizovali 2:2. Za Michalovce skórovali Atila Varga a Lukáš Jacko. Mladším dorastencom sa darilo viac, pretože v Podlaviciach zvíťazili 3:1 po dvoch góloch Tomáša Vožného a jednom Tomka.

Starší dorastenci

Jupie Podlavice - MFK Zemplín Michalovce 2:2 (1:1)

Góly MI: 17. A. Varga, 47. L. Jacko

MFK ZEMPLÍN: Kira - Popovič, Korijkov, A. Varga, Hutaj - L. Jacko, J. Kiss (75. J. Šimko), Hromada (50. Mano), Csörgö (68. Koscelník) - Regali, Štofík

Tréner Albert Rusnák: "Domáci nás ničím neprekvapili, väčšinou len nakopávali lopty dopredu. My sme boli lepším celkom a domácich sme v kombinačnej hre jednoznačne prevýšili. Dvakrát sme vyhrávali, prvý gól sme strelili po štandardnej situácii, keď Csörgö zahral priamy kop presne na Vargu, ktorý nádherne do šibenice skóroval. Druhý gól sme dali hneď po prestávke, Štofík krásnou prihrávkou za obranu našiel Jacka a ten preloboval vybiehajúceho brankára. Inkasovali sme v 43. a 75. minúte a tradične po hrubých chybách v našej obrane. V každom zápase urobíme chyby, ktoré pykáme. Opäť sme doplatili aj na nepremenené šance, najväčšiu spálil v 90. minúte Koscelník, ktorý po prihrávke od Regaliho z päťky netrafil prázdnu bránu... Škoda, mohli sme vyhrať, nakoniec sme nezaslúžene remizovali."