Memoriál Štefana Nadzama už v nedeľu

2011-07-01 12:00:00

V rámci neho si zahrajú v priateľskom stretnutí MFK Zemplín Michalovce a MFK Košice.

Na nedeľu 3. júla je na programe v poradí už 16. ročník Memoriálu Štefana Nadzama, ktorý sa uskutoční už tradične na michalovskom futbalovom štadióne. Organizátori na čele so Štefanom Czetöom pripravili pre širokú verejnosť pestrý program a jeho súčasťou bude okrem iného aj žrebovanie bulletinu, ktorého hlavnou cenou je futbalová lopta s podpismi hráčov úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava.

Začiatok 16. ročníka Memoriálu Štefana Nadzama je naplánovaný na 16. hodinu, kedy sa na michalovskom cintoríne bude konať spomienkové kladenie vencov za účasti zástupcov klubov, v ktorých Štefan Nadzam trénoval. Zúčastniť by sa mali zástupcovia Sniny, Veľkých Kapušian, Trebišova, Prešova a domácich Michaloviec. Po návrate z cintorína sa o 16.30 začína stretnutie medzi domácim MFK Zemplín Michalovce a corgoňligového MFK Košice. V prestávke tohto súboja odovzdajú kytice Márii Nadzamovej. O 18.30 po zápase Michaloviec s Košicami je naplánovaný priateľský duel starých pánov domácich Michaloviec proti old boys Trebišova, ktoré bude trvať 2 x 30 minút.

Každoročne je súčasťou Memoriálu Štefana Nadzama losovanie o zaujímavé a hodnotné ceny. Každý, kto si zakúpi bulletin v hodnote 1 eura, bude zaradený do žrebovania o vecné ceny. Organizátor Memoriálu Štefana Nadzama Štefan Czetö tento rok pripravil pre výhercu prvého miesta ozajstnú lahôdku, a tou je futbalová lopta podpísaná všetkými hráčmi úradujúceho slovenského majstra vo futbale ŠK Slovan Bratislava, ktorú do losovania venoval slovenský šampión z hlavného mesta.

Zdroj: KORZÁR