Vyhodnotenie súťaže

2016-12-04 13:44:37

Milí fanúšikovia! Dnes v polčasovej prestávke zápasu Zemplín - Ružomberok odovzdáme ceny pre víťazov, ktorí boli vyžrebovaní zo všetkých vás, ktorí ste si zakúpili zvýhodnené balíčky na 5 posledných domácich zápasov jesene. V obálke so vstupenkami ste dostali aj Zlosovateľný kupón s číslom. Veríme, že prídete aj na posledný zápas, a sedem z vás si osobne preberie hodnotné ceny priamo na trávniku Zemplína.

Vyžrebovali sme tieto čísla Zlosovateľných kupónov, ktoré vyhrávajú hodnotné ceny: 1.cena - Dres Adidas s podpismi hráčov Zemplína - 000199 2.cena - lopta Adidas s podpismi hráčov Zemplína - 000178 3.cena - 5 x 2 permanentky na jarnú časť sezóny 2016/2017 - 000123, 000054, 000038, 000067, 000042

Pozn.: Ten kto si nepreberie cenu v polčasovej prestávke, bude si ju môcť vyzdvihnúť na sekretariáte klubu počas úradných hodín do konca budúceho týždňa.