Starší dorastenci z hlavného mesta naprázdno

2016-05-28 12:00:00

Bratislavskému Slovanu podľahli Michalovčania 2:4, od 9. minúty však už hrali bez vylúčeného stopéra Kimáka.

Svoj posledný zápas na súperovej pôde v tomto ročníku odohrali v sobotu starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. V bratislavskom Ružinove v areáli Rapidu odohrali žlto-modrí duel proti miestnemu Slovanu. Zverenci kormidelníka Alberta Rusnáka prehrali v hlavnom meste 2:4 (0:2).

Zemplínčania už v 9. minúte prišli o vylúčeného stopéra Jakuba Kimáka, ktorý v priebehu piatich minút uvidel dve žlté karty. Krátko po zmene prehrávali už rozdielom triedy, ale zbrane nezložili a vďaka Kolesárovcom - Martinovi a Petrovi - znížili na 2:3. Aspoň na remízu však nedosiahli, lebo v záverečnej štvrťhodine slovanisti štvrtým gólom spečatili svoje víťazstvo.

ŠK Slovan Bratislava - MFK Zemplín Michalovce 4:2 (2:0)

Góly: 22. Belošic (11 m), 45. P. Pinte, 48. Vician, 79. Kozlovský - 58. M. Kolesár, 71. P. Kolesár

ČK: 9. Kimák (Michalovce)

MFK ZEMPLÍN: Prysiazhniuk - M. Kolesár, M. Janočko, Kimák, Masnica - M. Bednár - Fedyna, P. Kolesár - R. Lukáč (75. D. Sopata), Bellás (85. A. Kuľha), J. Straka

Zvyšné výsledky 25. kola a aktuálnu tabuľku Dôvera I. ligy U19 nájdete TU.

Sobota 4. júna o 15.00 hod.: Michalovce - Senec (26. kolo)