Gólový uragán po zmene strán

2017-05-06 14:24:00

Už deväť zápasov v rade neokúsili trpkosť prehry starší dorastenci michalovského MFK Zemplín, vďaka čomu stále bojujú o historické prvenstvo v prvoligovej súťaži tejto vekovej kategórie. V sobotu popoludní na svojom hlavnom ihrisku zdolali rovesníkov zo Senice presvedčivo 5:2. Záhoráci však viac ako polčas držali bezgólový stav, ale zlepšený výkon zverencov trénera Branislava Sokoliho po zmene strán znamenal päť gólov v sieti senického gólmana Enrika Kirku v rozpätí dvadsiatich minút. Hostia v samom závere dvoma zásahmi už len skorigovali vysokú prehru. Žlto-modrí využili zaváhanie vedúcej Nitry, ktorá iba remizovala v Žiline 1:1, a tak na prvé miesto v tabuľke strácajú už len jediný bod!

MFK Zemplín Michalovce - FK Senica 5:2 (0:0)

Góly: 53. Vojtovič, 55. Bragin, 62. P. Kolesár, 68. Antonov (11 m), 73. R. Lukáč - 84. Krišák, 87. A. Beňo

MFK ZEMPLÍN: D. Slávik - Vojtovič (71. M. Vaško), A. Kuľha, M. Bednár, Lašík - Shpak (46. D. Špak) - D. Sopata (57. M. Fedor), P. Kolesár, Antonov, R. Lukáč - Bragin