Mladší dorastenci opäť iba s bodom

2015-09-08 12:00:00

Mladí Michalovčania v utorok dohrávali zápasy s Trnavou, s ktorou družstvo U16 remizovalo 1:1 a tím U17 prehral 0:1.

V utorok popoludní na ihrisku v Topoľanoch nastúpili na dohrávané stretnutia 2. kola Dôvera I. ligy U17 a U16 proti Trnave, ktoré sa v pôvodnom augustovom termíne neodohrali kvôli veľkým horúčavám. Hráčom MFK Zemplín Michalovce sa nepodarilo zaknihovať ani jedno víťazstvo a získali iba jeden bod. O ten sa postaral celok U16, ktorý však bol veľmi blízko k plnému bodovému zisku, keď vyrovnávajúci gól na konečných 1:1 inkasoval iba tri minúty pred koncom zápasu. Na prvé víťazstvo v sezóne čaká družstvo U17, ktoré trnavskému Spartaku podľahlo najtesnejším rozdielom 0:1 po góle zo záveru prvého polčasu.